Program

Posted on

Her finner du en oversikt over hva som skjer både på Cafeteatret og hva Nordic Black Theatre gjør andre steder
Klikk på linkene for mer informasjon

14. Februar 2019 – 16. Februar 2019
Pappvin Teater - "Superlike - Fin din rette på nettet"

16. Februar 2019 13:00 – 14:30
Blårollinger: Meg og kammeraten min

17. Februar 2019 14:00 –
Barnas søndag: Kokkeklovnene - mat og sjonglering!

17. Februar 2019 20:00 –
Kampenjazz konsert - EICK/JANSEN DUO - 17. feb

18. Februar 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

19. Februar 2019 20:00 –
konsertserien Ferd - Ferd 1

20. Februar 2019 20:00 –
SLAM! 20. feb

21. Februar 2019 20:00 –
Cafeteatret Comedy Club

22. Februar 2019 19:00 –
Konsert: Cikada Pianotrio

23. Februar 2019 14:00 –
Film & Jollof - african film and food

24. Februar 2019 14:00 –
Barnas søndag: Tik Tik Tik Sjonglering - 24. feb

24. Februar 2019 20:00 –
Kampenjazz presenterer - Andreas Røysum Ensemble -24. feb

25. Februar 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

26. Februar 2019 19:00 –
Kortflix - 26. feb

27. Februar 2019 –
Prosjekt CA.PA - 27. februar

28. Februar 2019 19:30 –
Slippkonsert: Hilde Brunsvik «Run For Love II»

2. Mars 2019 – 3. Mars 2019
LIPA auditions

3. Mars 2019 20:00 –
Kampenjazz: Passe Planta

4. Mars 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

5. Mars 2019 18:00 –
Doc Lounge Oslo - 5. mars

6. Mars 2019 19:30 –
Open Xpressions - 6. mars

7. Mars 2019 20:00 –
Café Society - 7. mars

8. Mars 2019 18:30 –
Teater "While You Sleep" (excerpt from a Jouvay dream) Nyugen E. Smith

8. Mars 2019 20:30 –
Teater: Kvinnemonologene 8. mars

9. Mars 2019 13:00 – 16:00
Tango på Cafeteateret - 9. mars

10. Mars 2019 14:00 –
Barnas søndag 10. mars - Mr Toons!

10. Mars 2019 20:00 –
Kampenjazz: Meditations and Prayers 10. mars

11. Mars 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

12. Mars 2019 20:00 –
Værsågod - 12. mars

13. Mars 2019 20:00 –
Arttalks - 13. mars

14. Mars 2019 21:00 –
Slippkonsert: Hasse Farmen "Minnefelt"

15. Mars 2019 20:00 –
Konsert: Oddgeir Berg Trio

16. Mars 2019 20:00 –
Teater: Kvinnemonologene 16. mars

17. Mars 2019 14:00 –
Barnas søndag: Kokkeklovnene - 17. mars

17. Mars 2019 20:00 –
Kampenjazz: Bjørn Marius Hegges Occurrences - 17. mars

18. Mars 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

19. Mars 2019 20:00 –
FERD II

20. Mars 2019 17:00 –
Film & Jollof - African food and film

20. Mars 2019 20:00 –
SLAM! 20. mars

23. Mars 2019 –
Utleid

24. Mars 2019 14:00 –
Barnas søndag: The Pueblo & Alex - 24. mars

24. Mars 2019 20:00 –
Kampenjazz: Susanna & the Brotherhood of Our Lady Utgivelseskonsert

25. Mars 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

26. Mars 2019 19:00 –
Kortflix 26. mars

27. Mars 2019 19:30 –
Open Xpressions - 27. mars

28. Mars 2019 20:30 –
Cafeteatret Comedy Club

31. Mars 2019 14:00 –
Barnas søndag: Baluba konsert

31. Mars 2019 20:00 –
Kampenjazz: Lysne & Eilertsen — Support: AOJO

2. April 2019 19:00 –
Doc Lounge Oslo - 2. april

4. April 2019 19:30 –
Premiere: Nordic Black Theatre "After The Dream"

5. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 5. april

5. April 2019 20:30 –
Cafeteatret Comedy Club - 5. april

6. April 2019 13:00 –
Blårollinger: konsert for barn

7. April 2019 14:00 –
Barnas søndag: Familie Yoga

7. April 2019 20:00 –
Kampenjazz presenterer: Mapping Oceans

8. April 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

8. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 8. april

9. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 9. april

10. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 10. april

11. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 11. april

11. April 2019 20:00 –
Cafe Society Oslo - 11. april

12. April 2019 19:30 –
Nordic Black Theatre "After the Dream" 12. april

13. April 2019 13:00 – 16:00
Tango på Cafeteatret - 13. april

14. April 2019 14:00 –
Barnas søndag: "Askeladden som kappåt med trollet"

15. April 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

22. April 2019 14:00 –
Film & Jollof - African food and film

22. April 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

23. April 2019 11:00 – 13:00
Matkurs: Lag Egen Babymat

23. April 2019 20:00 –
Værsågod – arena for skuespillere 23. april

24. April 2019 19:30 –
Open Xpressions - 24. april

24. April 2019 19:30 –
Open Xpressions - 24. april

25. April 2019 17:00 –
Prosjekt CA•PA - 25. april

26. April 2019 19:30 –
Konsert: Javid Afsari Rad

28. April 2019 20:00 –
Kampenjazz konsert - 28. april

29. April 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

29. April 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

6. Mai 2019 16:30 – 19:15
TekstLab Unge Stemmer

14. Mai 2019 20:00 –
FERD III

15. Mai 2019 19:30 –
Open Xpressions - 15. mai

18. Mai 2019 13:00 – 16:00
Tango på Cafeteatret - 18. mai

25. Mai 2019 13:00 –
Film & Jollof on Africa Day!

5. Juni 2019 19:30 –
Open Xpressions - 5. Juni

25. Juni 2019 20:00 –
FERD IV

17. September 2019 20:00 –
FERD V